• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی با فرماندار تربت جام

  مدیرعامل شرکت شهر‌کهای صنعتی استان خراسان رضوی و فرماندار شهرستان تربت جام در نشست دو جانبه به حمایت ازکالای ایرانی و حل مسائل تولید و اشتغال در سال جاری تأکید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست گفت: صاحبان صنایع از تاثیرگذارترین عامل های تولید و اشتغال هستند و باید تمام توان خود را در جهت رفع موانع و مسائل آنان برداریم.

  وی افزود : خوشبختانه با کارگروه های مختلف و نشست های این چنینی تا حد توان توانسته ایم در این حوزه مثبت عمل کنیم و این امکان پذیر نبوده مگر با کمک سایر مسئولین که دراین زمینه صورت پذیرفته است.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد: همواره تلاش خواهیم کرد تا مسیر توسعه و رونق اقتصادی در شهرکها و نواحی صنعتی دچار مشکلی نشود تا صنعتگران بدون دغدغه بکار خود ادامه دهند و همیشه ثبات اقتصادی ملموس باشد.

  در ادامه مرتضی حمیدی فرماندار شهرستان تربت جام بیان داشت: شهرستان تربت جام با راه اندازی واحدهای صنعتی بزرگ از قبیل کارخانه سیمان- شیشه آذرمینای جام ، فرآوری سیلیس و  کشتارگاه دام و طیور در آینده نزدیک زمینه اشتغال برای جوانان در شهرستان فراهم می شود

  وی با اشاره به اینکه تمام زیرساختها برای سرمایه گذاری درشهرستان آماده است، بیان داشت:دست سرمایه گذاران را به گرمی می فشاریم و آمادگی لازم را برای هر گونه همکاری و ایجاد صنعت جدید در شهرستان را داریم .

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این منطقه و بخصوص این شهرک صنعتی مستعد در زمینه های مختلف است و امیدوارم زمینه استقرار صنعتگران بیشتری را در این ناحیه بیش از گذشته داشته باشیم تا از مزایای استقرار استفاده کنند.