• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت صمت: راه موفقیت ما تولید و رونق تولید است

   

  طی مراسمی با حضور سید ضیاءالدین شجاعی برهان، معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس و محمدرضا نجفی، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرس ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، واحد صنعتی پارس سامان ایرانیان، افتتاح شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، سید ضیاءالدین شجاعی برهان اظهار داشت: راه موفقیت ما تولید و رونق تولید بوده و وظیفه ما در شرایط کنونی خوب انجام دادن کار مان است، فکر و اندیشه یک مدیر جهادی انجام کار به بهترین نحو است.

  وی ادامه داد : تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصادی درون زا و برون گراست و در همین راستا موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند که در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز با اهمیت ویژه ای دنبال می شود، راه حل نجات کشور نیز اقتصاد مقاومتی است.

  مسعود مهدی زاده اظهار داشت:این شرکت تولید کننده انواع دیود و چراغ های پارکی و تجهیزات روشنایی یکی از توانمندترین شرکتها در زمینه تولید لامپهای LED در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا با ظرفیت تولید 750 میلیون عدد در سال است.

   وی ادامه داد:این شرکت با دارا بودن بیش از 6 خط تولید، استفاده از ماشین‌آلاتی مدرن، آزمایشگاهی مجهز، مهندسین و متخصصین با تجربه در حوزه R&D در صنایع LED و روشنایی با مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع و میزان سرمایه گذاری 6 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی زمینه اشتغال مستقیم 80 نفر را  در شهرک صنعتی فناوری های برتر فراهم کرده است.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد: باید با برنامه ریزی و هدف گذاری زمینه ایجاد بسترهای مناسب برای حضور سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی را فراهم کنیم و یکی از برنامه‌های ما تقویت بخش تولید و صنعت استان است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یکی ازاولویت های اصلی ما توسعه و بهبود زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی بوده تا سرمایه گذاران صنعتی و تولیدی به توسعه صنعت و اشتغال پرداخته و در این راستا اقتصاد مقاومتی تحقق یابد.