• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  برای اولین بار در کشور صورت گرفت: رونمایی و افتتاح سامانه کالومین

  با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي از سامانه و تمبر یادبود کالومین رونمایی شد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي، "مسعود مهدی زاده مقدم"در مراسم رونمایی از سامانه کالومین که در سالن همایش های اداره کل پست استان خراسان رضوی برگزارشد، اظهار کرد: ما از تمام راهکارها و ظرفیت های مختلفی که وجود دارد در راستای حمایت و رشد و توسعه واحدهای صنعتی استان استفاده می کنیم تا روند رونق اقتصادی واحدهای صنعتی با ثبات ادامه داشته باشد.

  وی افزود: سامانه هایی همچون کالومین قابلیت های بالایی در زمینه خرید نقدی محصولات از تولیدکنندگان و ارائه آن با قیمت نزدیک به عمده فروشی به مصرف کنندگان و ترغیب آنها به مصرف کالای ایرانی دارد و مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: فضای کسب و کار و ایجاد اشتغالزایی مولد در شهرهای بزرگ و بخصوص در واحدهای صنعتی و تولیدی باید با بسترسازی های مناسب صورت گیرد و همه جوانب آن سنجیده شود تا در ادامه روند کار به مسئله ای برخورد نکنیم.

  وی عنوان کرد: خوشبختانه در تولید و ایده پردازی مشکلی وجود ندارد ولی عمده مسئله که صاحبان صنایع مطرح می کنند در بحث گردش نقدینگی و فروش است که با راه اندازی این گونه سامانه ها و بازاریابی نوینی که انجام گرفته امیدوارم تا حد زیادی به سرمایه در گردش واحدهای صنعتی و تولیدی کمک شود.

  مهدی زاده مقدم بیان کرد: با توجه به اینکه 93 درصد واحدهای صنعتی و تولیدی در استان صنایع کوچک هستند این سامانه می تواند کمک فراوانی به تأمین مالی واحدها انجام دهد.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي خاطر نشان کرد:  حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط یکی از برنامه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است تا در راه رونق اقتصادی و اشتغال مولد بتوانیم گام های بیشتری برداریم.

  وی ابراز کرد: خوشبختانه تا هم اکنون با حمایت هایی که از واحدهای صنعتی و تولیدی انجام شده توانستیم توسط چهار شرکت مدیریت صادراتی بیش از 30 میلیون دلار صادرات به کشورهای خارجی داشته باشیم.

  مهدی زاده مقدم تأکید کرد: تفاوت این سامانه و سامانه های دیگر این است که در این سامانه کپی برداری نشده و تمام مباحث مختلف آن توسط متخصصان جوان بومی و در استان طراحی شده است.

  در پایان گفتنی است این طرح با حمایت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری خراسان رضوی، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی و اداره کل پست خراسان رضوی انجام شده است.

  لازم به ذکر است تمبر یادبود اختصاصی سامانه کالومین نیز توسط مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي و مسئولین استانی به امضاء رسید و رونمایی شد.