• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  بازدید والی قندهار از شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور

   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بازدید والی قندهار بهمراه هیأت تجاری افغانستان از شهرک‌های صنعتی توس و  فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي، مسعود مهدی زاده مقدم اظهار کرد: واحدهای صنعتی استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قابلیت های فراوانی به لحاظ تولید دارند و برای صادرات محصولات آنها باید از تمام ظرفیت ها استفاده و به کشورهای مختلف به خصوص افغانستان صادر شود.
  وی افزود: تقویت ارتباط بخش خصوصی دو طرف می تواند زمینه روند سرمایه گذاری را در استان بیش از پیش کند و کمک قابل توجهی به توانمندسازی واحدهای صنعتی شود. 
  مهدی زاده مقدم ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان آمادگی دارد تا هم زمینه صادرات بیشتر و هم جذب سرمایه گذار رادر شهرک‌ها و نواحی استان فراهم کند.
  وی بیان کرد: این بازدیدها به تقویت همکاری های اقتصادی میان تولیدکننده داخلی و سرمایه گذاران خارجی منجرب می شود و زمینه های مختلف اقتصادی را در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فراهم خواهد کرد.
  وی با اشاره به نزدیکی کشور افغانستان به ایران گفت: صاحبان صنعت باید از فرصت های بدست آمده استفاده و نهایت بهره برداری را در جهت صادرات بیشتر انجام دهند.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي خاطرنشان کرد: این هیأت با توانمندی های صنعتی واحدها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آشنا و در خصوص تعاملات بیشتر با تولیدکنندگان بحث و تبادل نظر شد.