• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

  مسعود مهدی زاده مقدم,رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر در همه زمانها خواهد بود که باید با دقت انجام شود.                                                                   
  وی افزود: باید توجه ویژه ای به فرهنگ سازی این موضوع در شهرکها و نواحی صنعتی استان داشت و مباحث مختلف آن را بررسی و نیازها به صورت برنامه ریزی شده انجام و تقویت شود.
  مهدی زاده مقدم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اظهار داشت: همانطور که ایشان فرمودند؛ پدافند غیر عامل همانند سیستم ایمنی بدن همواره باید آماده برخورد باهرگونه تهدیدات احتمالی ،بیدار و آماده باشد لذا پدافند به عنوان یک اصل در مطالعات ،طراحی و اجرای پروژه ها یک اصل مستمر و همیشگی خواهد بود.
  مهدی زاده مقدم تأکید کرد: در برنامه های پدافند غیرعامل باید آموزش کاربردی و عملیاتی به واحدها در شهرکها و نواحی صنعتی داده شود.
  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در راستای سیاست‌ها و راهبردها و پیشبرد اهداف برنامه‌های پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف باید بر لزوم افزایش ضریب امنیت و ایمنی و بکارگیری تمهیدات لازم هر چه بیشتر در شهرکها و نواحی صنعتی استان بطور دقیق انجام شود.

   

  صفحه سایت پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی