• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و یک مهمان آنلاین می باشند.

  تعاریف و مفاهیم

   شهرک صنعتی : مکانی است دارای محدوده و مساحت معین برای استقرار مجموع های ار واحد صنعتی . پژوهشی و فن آوری و خدمات پشتیبانی ازقبیل طراحی مهندسی . آموزشی . اطلاع رسانی مشاوره ای . بازرگانی که تمام یا پاره های از امکانات زیربنایی و خدمات ضروری را به نوع و وسعت شهرک و ترکیب فعالیتهای آن در اختیار واحدهای مذکور قرار می دهد .
   
    حق انتفاع : عبارت است ازحق استفاده ازامکانات زیربنایی و خدمات ضروری شهرک صنعتی که در مقابل پرداخت هزینه های مصوب شرکت شهرکهای صنعتی توسط اشخاص طرف قرارداد پرداخت می گردد . 
   
    قرارداد تخصیص زمین : عبارت است از قراردادی که بین شرکت شهرکهای صنعتی و طرف قرارداد جهت تخصیص زمین و استفاده از امکانات زیربنایی و خدمات ضروری شهرکهای صنعتی مطابق متن قرارداد نمونه مصوب شرکت شهرکهای صنعتی منعقد می گردد . 
   
    امکانات زیربنایی و خدمات ضروری : عبارت ازتاسیسات و خدماتی است که به منظور تامین نیازهای صنعتی و خدمات پشتیبانی طرف قرارداد در شهرک صنعتی بر حسب ضرورت و متناسب با امکانات شرکت فرعی ایجاد و مورد بهره برداری قرار می گیرد .