• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 6 مهمان آنلاین می باشند.

  آگهی فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار در اجرای طرح تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی كاشمر (نوبت اول)

  نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

  در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه اقتصادی کشور و برنامه پنج ساله ششم توسعه مبنی بر گسترش نقش و مشارکت بخش غیردولتی در توسعه زير ساخت‌هاي صنعتی و مطابق با قوانین و مقررات جمهوري اسلامي ايران و در راستاي دستورالعمل شرايط واگذاري طرحهاي تملك دارايي هاي سرمايه اي (موضوع ماده 27 قانون الحاق برخي مواد به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت) شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در نظر دارد نسبت به شناسايي و انتخاب سرمایه گذاران داخلی و خارجی واجد شرایط، به منظور واگذاري كامل طرح تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی كاشمر اقدام نماید.

   براین اساس، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند به سرمايه گذاري در این طرح و متقاضی
  سرمایه گذاری و اجراي پروژه مذکور، مي توانند جهت دريافت فرمهاي ارائه اطلاعات به نشاني مشهد، بلوار خیام جنوبی، بعد از خيام 35، دبيرخانه شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي مراجعه نموده و فرم تكميل شده را به همراه مجموعه سوابق و مستندات حداكثر تا ساعت 13 مورخ 21/10/1396 به نشاني فوق الذكر تحويل دهند. ضمناً فرم مذکور در سایت شركت به نشاني www.khorasaniec.ir قابل دسترس می باشد.

   متعاقباً از کلیه متقاضیانی که در مهلت مقرر، درخواست و مستندات مربوط را ارائه نمایند، برای مذاکره و تحويل اسناد ارزيابي صلاحيت سرمايه گذار کتباً دعوت به عمل خواهد آمد.

   

                                                                   فایل فرم مربوط به اسناد

  /sites/default/files/frm_mrbwt_bh_snd_2.doc